Ana Sayfa DİĞER İş insanı Serkan Barutçu, Surfwater ile ABD marketlerinde

İş insanı Serkan Barutçu, Surfwater ile ABD marketlerinde

Surfwater  ABD’de 1 yıl içinde büyük ilgi görerek kulaktan kulağa yayıldı ve bunun sonucunda da 2020 yılını 750 satış noktasına ulaşarak tamamladı.

Geçen yıl Tük iş insanı Serkan Barutçu tarafından ABD’de satışa sunulan Surfwater suları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Surfwater geçtiğimiz yıl 750 satış noktasına ulaştı.

Red Bull’u Türkiye’ye getiren adam olarak bilinen iş insanı Serkan Barutçu’nun yeni markası Surfwater, Kaliforniya’dan başlayarak tüm ABD’de neredeyse bir çılgınlık haline gelmiş durumda. Yüzde 100 geri dönüşümlü alüminyum kutularda satılan ürünün en büyük özelliği ideal pH değerlerinde olması ve vücudun mineral ihtiyacını karşılaması. Surfwater’ın plastik içermiyor oluşu dolaysıyla da tamamen doğa dostu bir ürün olması sebebiyle ABD’de en çok tercih edilen su markalarından biri.

‘’Daha fazla su daha uzun yaşam’’  

2 Ocak’ta ilk senesini deviren Surfwater ‘’daha fazla su, daha uzun yaşam’’ mottosuyla yoluna devam ediyor. Şu an ABD’de 750 farklı noktada satılan Surfwater’ın 2021 planları arasında Kanada ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa pazarına açılma hedefleri bulunuyor. Öte yandan satılan her üründen belli bir miktar pay, denizlerin temiz tutulması ve denizde yaşayan hayvanlara yardım etmek için ‘Save the Ocean ve Surfrider” organizasyonlarına bağışlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın