Ana Sayfa DÜNYA Üniversiteli Türk kız öğrencilerin boğazları kesildi! Evin içinden şok fotoğraflar...

Üniversiteli Türk kız öğrencilerin boğazları kesildi! Evin içinden şok fotoğraflar…

Ukrayna’nın Harkov kentinde üniversite öğrencisi iki Türk kız, yaşadıkları evde ölü bulundu. Kendilerinden üç gündür haber alamayan bir arkadaşlarının bugün sabah saatlerinde polise giderek durumu bildirmesi sonrası, polis öğrencilerin yaşadığı eve gitti.

Kiralık olan dairede kızların cansız bedenleri ile karşılaşan ekipler, öğrencilerin boğazlarının kesildiğini tespit etti. Öğrencilerin Harkov Üniversitesi’nde okudukları belirtildi.

Ukrayna basınında çıkan haberlerde, hayatını kaybeden öğrencilerden birinin, olaydan kısa süre önce ailesine, Türk vatandaşı olan eski erkek arkadaşının kendisini takip ettiği yönünde şikâyette bulunduğu belirtildi.

Cesetlerin bulunduğu kiralık dairenin sahibi ile hayatını kaybeden genç kızlardan birinin eski erkek arkadaşı olduğu belirtilen Türk vatandaşının da polis tarafından sorguya alındığı bildirildi.

Türkiye’nin Harkov Fahri Konsolosu Vladimir Belıy, kurbanların Harkov Ulusal Karazin Üniversitesi Tıp Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi olan 20 ve 22 yaşlarındaki iki Türk olduğunu söyledi.

Şehir polisi, cinayetleri soruşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın