Ana Sayfa ETKİNLİK TAKVİMİ Biletlerde ücretsiz değişiklik ve iptaller yapılabilecek

Biletlerde ücretsiz değişiklik ve iptaller yapılabilecek

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, söz konusu nedenle yapılacak bilet değişikleriyle ilgili Twitter’dan açıklama yaptı.

Üstün, “Değerli misafirlerimiz 23 Haziran tarihinde yenilenecek olan seçim nedeniyle, 6 Mayıs tarihi ve öncesinde satın aldığınız, 20-26 Haziran 2019  tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz İstanbul kalkışlı ve varışlı  seyahatlerinizi, 15 Mayıs tarihine kadar masrafsız şekilde değiştirebilirsiniz.  Detaylı bilgi ve bilet değişiklik işlemleriniz için Türk Hava Yolları satış  ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Pegasus, sosyal medyada hesabından yaptığı açıklamada, yolcuların 6  Mayıs ve öncesi satın alınan İstanbul kalkışlı ve varışlı, uçuş tarihi 23 Haziran  2019’u kapsayan biletlerde, değişiklik ve kesintisiz iade ile iptal hakkının  bulunduğunu duyurdu.

Açıklamada, “Bu biletinize bağlı herhangi bir tarihe ait dönüş uçuşu  biletiniz bulunuyorsa, bu biletiniz için de aynı haklarınız geçerlidir.  Talepleriniz için son tarih 31 Mayıs olup 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı  merkezimizi arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.” denildi. 

Atlasglobal Havayolları’nın resmi internet sitesinden yapılan  duyuruda, 23 Haziran 2019’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı  seçiminde oy kullanmak amacıyla, seyahat planlarında değişiklik yapmak isteyen  yolculara ücretsiz bilet değiştirme ve iade hakkı verildiği aktarılarak, şunlar  kaydedildi:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın