Ana Sayfa ETKİNLİK TAKVİMİ Mağazasını bugün açtı! Dev fabrika tanzim satışına başladı...

Mağazasını bugün açtı! Dev fabrika tanzim satışına başladı…

Fabrikadan yapılan yazılı açıklamaya göre, tüketicilerden gelen yoğun  talep üzerine fabrikadaki tarım market yanında tanzim satış mağazası açıldı.

Mağaza açılışına, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı  Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Kayseri  Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez, Panpa Şirketi yöneticileri ve  çalışanlar katıldı.

Akay, Kayseri Şeker-Panpa Tanzim satış mağazasının sembolik bir mağaza  olduğunu, tüketicinin talebi halinde başka yerlere de açılabileceğini söyledi.

Kayseri Şeker-Panpa Tanzim satış mağazasında, Kayseri Şeker  Fabrikasının 1 kilogramdan 50 kilograma kadar paket ve torbadaki şeker ürünleri  ile Kayseri Şeker’e bağlı iştiraklerden Pan-Pazarlama şirketi tarafından  üreticiden alınan veya sözleşmeli olarak üretimi yaptırılan ürünlerden çerezlik  ve tohumluk kabak çekirdeği, ay çekirdeği, nohut, mercimek, fasulye ve Kayseri  Şeker Fabrikası serasında üretimi yapılan domates, İncesu çiftliğinde elde edilen  süt gibi temel gıda maddelerinin perakende olarak halka satışının yapılacağı  belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın

ATİLLA İLHAN EDEBİYAT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Attila İlhan Bilim, Sanat ve Kültür Vakfı'nın, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nın desteğiyle düzenlediği 2020 Attilâ İlhan Edebiyat Ödülleri sahiplerini buldu.

GOMBROWİCZ ve MAHREM GÜNLÜĞÜ

Witold Gombrowicz, yaşam tarzı, siyasi görüşü ve cinsel tercihleriyle apayrı bir yazar. Otorite ve geleneksel değerlerin tam karşısında aklına ne eserse öyle...

SEZAİ KARAKOÇ KİMDİR?

Türk edebiyatının en önemli şairlerinden biri olan Sezai Karakoç'un hayatı hakkındaki bilgilere kısaca değinelim. Şair 1933 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. Liseyi parasız yatılı olarak Gaziantep...

ÖZDEMİR İNCE KİMDİR?

1936 Mersin doğumlu olan Özdemir İnce, 1956 yılında Mersin Lisesinden mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine devam etmiş 1960'ta Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü...

24-30 KASIM 2020

Kasım ayının son haftasında ilk sırasında Bircan Yıldırım'ın Destek Yayınları'ndan çıkan son kitabı Ben Kazanmadan Bitmez yer alıyor.