Ana Sayfa GENEL 9 Mayıs eTwinning Günü'nde öğrenciler buluştu

9 Mayıs eTwinning Günü'nde öğrenciler buluştu

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Şube Müdürü İrfan Ballı ve Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Ziya Buğday’ın ziyaretleri ile eTwinning Projeleri hakkında daha geniş bir çerçevede bilgi verme imkanı bulan öğretmen ve öğrenciler, etkinlik kapsamında hazırladıkları eTwinning Tanıtım Masası ile diğer öğrenci, veli ve öğretmenleri eTwinning hakkında bilgilendirdi.

Günün anısına hazırlanan ayraçlardan alan öğrenciler, farklı şehirlerden hatta ülkelerden, bambaşka dillerde konuşan öğrencilerle tanışma, aynı etkinliği yapabilme fikrinin çok heyecan verici olduğunu dile getirdiler.

Görevli öğretmenler Arzu Yılmaz Yetimoğlu ve Kadriye İkiz Oyuncağımı Paylaşıyorum Oyunla Öğreniyorum, Benim Okul Bahçem ve Her Gün Bir Hikaye projelerini anlattılar. Projeyi hayata geçiren öğretmenler, öğrencilerimizde gördüğümüz merak ve keşfetme heyecanın itici gücü ile eTwinning platformunda katılacakları daha pek çok etkinlik, üretecekleri nice projeler olduğunu belirtti.

Okul müdürü Bahaddin Yılmaz, “Öğretmenlerimizin hazırladığı bu projenin ne kadar değerli olduğunu öğrencilerimizin heyecanından çok iyi anlıyoruz. Biz, okul yönetimi olarak her zaman bu tarz projelere desteğimizi verdik ve vermeye devam edeceğiz. Öğrencilerimizi ve öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın