Ana Sayfa GENEL Avrasya Tüneli Bayramda ücretsiz mi?

Avrasya Tüneli Bayramda ücretsiz mi?

Avrasya Tüneli bayramda ücretsiz mi? Yavuz Sultan Selim Köprüsü bayramda ücretsiz mi? Ramazan Bayramı nedeniyle yola çıkacak olanların yanı sıra İstanbul’da kalacak olanlar da en çok bu soruların cevabını merak ediyor. Trafik sıkışıklığından kaçmak isteyen ya da yolunu kısaltmak isteyen kullanıcılar bu yolların ücretsiz olup olmadığını öğrenmek istiyor. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ramazan Bayramı nedeniyle bazı köprü ve otoyolların ücretsiz olacağını açıkladı. Bakan Ahmet Arslan, Ramazan Bayramı’nda 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün ücretsiz olacağını açıkladı.
Avrasya Tüneli bayramda ücretsiz mi?
Avrasya Tüneli ücretsiz mi sorusuna ise ne yazık ki hayır cevabını veriyoruz. Avrasya Tüneli Ramazan Bayramı süresince de normal tarifeden ücretlendirilecek. 
AVRASYA TÜNELİ GEÇİS ÜCRETLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bayramda ücretsiz mi?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü veya diğer adıyla üçüncü köprü bayramda ücretsiz mi diye merak edenler de vardır. Ramazan Bayramı boyunca Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bağlantı yolları normal tarifeden ücretlendirilecek.
YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Osmangazi Köprüsü Bayramda ücretsiz mi?

Osmangazi Köprüsü bayramda ücretsiz mi? Bu soru en çok Ramazan Bayramı tatilini şehir dışında geçirecekleri ilgilendiriyor. Tatil yolunu kısaltmak ve zamandan kazanmak isteyen sürücülerin tercih edeceği Osmangazi Köprüsü bayramda ücretsiz değil.

OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Ramazan Bayramı’nda hangi yollar ücretsiz?
Ramazan Bayramı’nda hangi yolların ücretsiz sorusunu soralara da cevap verelim. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, devlet tarafından işletilen köprü ve otoyolların 23 Haziran Cuma gününü 24 Haziran Cumartesi’ye bağlayan gece 00.00’dan itibaren, 28 Haziran sabahı saat 07.00’ye kadar ücretsiz olacağını söyledi.
 

Gözden Kaçırmayın