Ana Sayfa GENEL Bodrum'da korkunç olay! İlçeyi sardılar, çok tehlikeliler...

Bodrum'da korkunç olay! İlçeyi sardılar, çok tehlikeliler…

Yalıkavak Mahallesinde ormanlık alana odun toplamaya giden 16 yaşındaki Emircan Avan, 1 yetişkin 9 yavru domuz ile karşılaştı. Bir anda etraflarını saran domuzlardan kaçmaya çalışan Avan ne yapacağını şaşırdı. Domuzlar bir anda Avan’a saldırarak vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı. Koşmaya başlayan Avan’ın baldırına ağır bir darbe vuran domuz sürüsü daha sonra saldırıya devam etti.

Ormanda imdat çığlıkları atan Avan’ın imdadına o an yakınlarda bulunan vatandaşlar yetişti. Ellerine aldıkları baltalarla domuzları kovalamaya başlayan vatandaşlar domuz sürüsünü bölgeden uzaklaştırdı. Baldırında derin kesik oluşan Avan, 112 ambulansın gelmesiyle Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen gencin hastanedeki tedavisi sürüyor.

Ayağına üç dikiş atıldı

Koyunbaba Mahallesi’nde de dolmuştan indikten sonra domuzlarla  karşılaşan Okan Yoldaş (17) korkarak sürüden kaçmaya çalıştı.
Bu sırada ayağı kayarak yere düşen Yoldaş, önce yoldan geçen bir  otomobilin üzerine, ardından yüksek bir zemine çıkarak domuzun saldırısından  kurtuldu.

Hastaneye kaldırılan Okan Yoldaş’ın ayağına üç dikiş atıldığı  öğrenildi.

Domuzlar Bodrum’u sardı

Öte yandan, aç kalan domuzlar Bodrum merkez başta olmak üzere Konacık, Gümbet, Bitez, Ortakent, Gümüşlük ve Yalıkavak Mahallelerinde gündüz vakti yemek aramak için yerleşim yerlerine iniyor. Bazı bölgelerde ise aç kalan domuzlar vatandaşlar tarafından besleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın