Ana Sayfa GENEL Kardeşine sarılıp öyle bekledi

Kardeşine sarılıp öyle bekledi

Şişli’de meydana gelen motosiklet kazasında iki kardeş yaralandı. Kardeşini motosiklet ile işe bırakmak için yola çıkan Muharrem Oran, Piyalepaşa Bulvarı üstünde motosikletin hakimiyetini kaybetti. Bariyerlere çarpan motosikletin üzerindeki iki kardeş yola savruldu.

Çevredeki vatandaşların ve diğer motosiklet kullanıcılarının yardıma koştuğu iki kardeşten Kerem Oran ağır yaralandı. İlk yardım ekiplerine verilirken, ağır yaralanan Kerem Oran’ın üzerine vatandaşlar üşümemesi için termal battaniye örttü.

AMBULANSI KARDEŞİNE SARILARAK BEKLEDİ

Kazayı hafif yaralı olarak atlatan Muharrem Oran ise yerde yatan kardeşine sarıldı. Kaza nedeniyle yoğunlaşan trafik nedeniyle olay yerine ulaşmakta zorlanan ambulansa ise yarım ise yine vatandaşlardan geldi. Vatandaşların trafiği kesmesi ile ambulans karşı şeride girerek kazazede kardeşlerin yanına ulaştı. Yaralılar, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza geçiren iki kardeşe yardım için duran motosiklet sürücüsü Rahim Çiçek, “Ani bir hız almış. Rüzgar da vurunca motosiklet bariyerlere çarpmış” diyerek kazanın meydana gelişini anlattı. Çiçek, “Biz motorcular olarak kazayı görünce olay yerine koştuk. Biz motorcular birbirimize sürekli yardımda bulunuruz zaten” dedi.

Gözden Kaçırmayın