Ana Sayfa GENEL Kurbanlık fiyatı Migros’ta ne kadar? 

Kurbanlık fiyatı Migros’ta ne kadar? 

Kurbanlık fiyatları ne kadar? Kurbanlık fiyatları Migros’ta ne kadar? Kurban Bayramı’nın da yaklaşmasıyla en çok bu sorular merak edilmeye başladı. Tüm merak ettiklerinizi sizler için araştırdık. İşte kurbanlık fiyatları

2018 Kurban Bayramı’nda İstanbul’da kurbanlık fiyatları 750 TL’den başlıyor. Geçtiğimiz yıla göre küçükbaş kurbanlık fiyatları yüzde 11,2 oranında yükseldi. İstanbul Avrupa Yakası’nda küçükbaş kurbanlık fiyatları 19-23 TL/kg  iken İstanbul Anadolu Yakası’nda küçükbaş kurbanlık fiyatları 23-25 TL/kg. 

KURBAN NASIL KESİLİR? KİMLER KURBAN KESMEKLE YÜKÜMLÜDÜR?

2018 Kurban Bayramı’nda büyükbaş kurbanlık fiyatları ise 5 bin TL’den başlayacak ve 20 bin TL’ye kadar ulaşacak. 

Kurbanlık fiyatı Migros’ta ne kadar? 

Kurbanlık fiyatları Migros’ta ne kadar diye merak edenleri de unutmadık. Kurbanlık fiyatlarının Migros’ta ne kadar olduğunu da araştırdık. Migros’ta en az 12 kg’lık kurbanlık küçükbaşın fiyatı 1155 TL olarak açıklanıyor. Eğer isterseniz kredi kartına 9 taksitle kurbanlık küçükbaş da alabiliyorsunuz. Money Bonus kullanıcısıysanız küçükbaş kurbanlık fiyatlarından 100 TL indirim yapılıyor. Bu indirim ile birlikte Migros’ta küçükbaş kurbanlık fiyatı 1055 TL olarak hesaplanıyor. 

Kurbanlık fiyatı Migros’ta ne kadar? 

Kurbanlık fiyatları Migros’ta seçilen hayvanın kilosuna göre de değişiyor. En az 16 kg’lık bir kurbanlık küçükbaş istiyorsanız 1295 TL ödemeniz gerekiyor. Money Bonus kullanıcılarına ise yine 100 TL’lik indirim mevcut. Bu indirim ile birlikte 1195 TL’ye Migros’tan en az 16 kg’lik küçükbaş kurbanlık alabilirsiniz. Kredi kartına 9 taksit seçeneği de yine mevcut. 

Kurbanlık fiyatları Migros’ta büyükbaşlar için de mevcut. Yedide bir hisse ve en az 21 kg olmak üzere Migros’ta büyükbaş kurbanlık fiyatı 1245 TL. Money Bonus kullanıcılarına yapılan 100 TL’lik indirim ile birlikte kurbanlık fiyatı Migros’ta 1145 TL’ye geliyor. İstenilirse kurbanlık fiyatları Migros’ta kredi kartına 9 eşit taksit ile ödenebiliyor. 

Gözden Kaçırmayın