Ana Sayfa GENEL Sıla'ya tokat attı

Sıla'ya tokat attı

Sıla ve Ahmet Kural ilişkisi bitti ama iddialar bitmiyor, sular bir türlü durulmuyor. Ayrılıklarının ardından birçok haber yazılan çift, hiçbir açıklama yapmıyordu. Ancak ortaya atılan yeni bir iddia, ayrılığın nedenini ortaya koyar nitelikteydi. Son iddiaya göre öfkesine hakim olamayan Ahmet Kural, Sıla Gençoğlu’na tartışma esnasında tokat attı ve Sıla da ilişkiyi bitirme kararı aldı.

SILA ŞOKA GİRDİ
Sıla’nın, Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi Okan Can Yantır ile baş başa yemek yemesinin Ahmet Kural’ı sinirlendirmesi üzerinde yaşanan bu olay, önce Sıla’yı, sonra da ünlü şarkıcının yakın çevresini şoke etti. İddialara göre Ahmet Kural, Sıla’yı kıskandı ve sinirlenip tokat attı. Daha sonra çok pişman olsa da son pişmanlık fayda etmedi. 

AÇIKLAMA YAPMIYORLAR ÇÜNKÜ…
Sıla’nın bu olay sonrasında Ahmet Kural ile ilişkisini bitirdiği öne sürülüyor. Ayrıca çiftin hiçbir açıklama yapmamalarının sebebi de geri dönüşün bundan sonra artık imkansız olması olarak gösteriliyor. 

KANITI, ESKİ KIZ ARKADAŞINA YAPTIKLARI 
Ahmet Kural’ın şiddete eğilimi olduğu ve Sıla’ya tokat atmış olmasının müğmkün olabileceği konuşuluyor. Zira Kural’ın daha önceki kız arkadaşının parmağını kırdığı da ortaya çıkmıştı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın