Ana Sayfa GENEL Survivor'da elenen isim belli oldu

Survivor'da elenen isim belli oldu

“Survivor’da bu akşam kim elendi” sorusu cevabını buldu. Survivor’da Kıbrıs finallerine günler kala heyecan tavan yapmış durumda. Bu geceki hafıza oyununun ardından gerçekleşen konseyde bir yarışmacı daha elendi. Ada’daki yarışmacı sayısı beşe düştü. 
Bu gece oynanan hafıza oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Oyunu adada kalan 6 yarışmacıdan sadece 4’ü oynadılar. Kıbrıs’a gitmeyi sembol oyununu kazanarak haftalar önce garantileyen Sema ve dünkü silindir üstünde dengede kalma oyununu kazanarak dokunulmazlık kazanan Ogeday bu akşamki oyunda diğer yarışmacıları bench’ten takip ettiler.

MÜTHİŞ OYUNU SON ANA KADAR BAŞABAŞTI
Gönüllüler takımından Sabriye, Serhat, Adem ve İlhan bu akşamki oyunda müthiş bir mücadele verdiler. Puan silme usulüyle oynanan yarışmada son ana gelindiğinde bütün yarışmacıların puanı 1’di ve 0’a düşen elenecekti. Bu andan sonra ilk önce Serhat ile İlhan oyuna çıktılar. Kazanan İlhan oldu ve Serhat elendi. Sonra Sabriye ile Adem yarıştılar. O oyunu da Adem kazandı ve böylece dokunulmazlık oyununun finalistleri Adem ve İlhan oldular.
Son oyunda karşı karşıya kalan ikiliden kazanan dokunulmazlığı da alacaktı. O oyunu da kazanan İlhan oldu ve bu akşam da elenmemeyi garantileyerek Kıbrıs’a bir adım daha yaklaşmayı başardı.

SABRİYE’NİN ADEM’E VEDASI 
Bu durumda konseyde elenmek için üç aday vardı: Adem, Sabriye ve Serhat. Ve Acun ılıcalı en az oyu olan ismi açıkladı: Sabriye. Sonucun açıklanması ile birlikte Sabriye gözyaşlarına boğuldu. Aylardır adadaki en en yakın ikili olarak dikkat çeken ve aralarında aşk dedikoduları da bir hayli konuşulan Sabriye ve Adem’in vedalaşma anı da oldukça çarpıcıydı. Sabriye’nin veda konuşmasını yaparken Adem’le elele tutuşması gözlerden kaçmadı. Adem’le vedalaşmayı sona bırakan Sabriye, arkadaşının boynuna uzun süre sarıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Çok duygulanan ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı belli olan Adem ise Sabriye’nin kulağına “beni bekle” diye fısıldadı.

İşte Sabriye’nin Adem’e dugusal veda anı: 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın

NİLGÜN MARMARA KİMDİR?

Nilgün Marmara 13 Şubat 1958 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Balkan göçmeni bir ailenin kızı olan Nilgün Marmara evlerinde kocaman bir kütüphane ve...

CEZMİ ERSÖZ KİMDİR?

Cezmi Ersöz 3 Eylül 1959 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Modern Türk edebiyatının önemli isimlerinden olan Cezmi Ersöz emekli bir albayın oğludur. Yazar...

CEVDET KUDRET SOLOK KİMDİR?

Cevdet Kudret Solok 7 Şubat 1907 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 10 Temmuz 1992 yılında ise vefat etti. I. Dünya savaşında babasını kaybettiği için annesi...

CEVAT ÇAPAN KİMDİR?

Cevat Çapan, 18 Ocak 1933 yılında Darıca'da doğmuştur. 1953 yılında Robert kolejini bitirmiş, İngiltere'de Cambridge Üniversitesi İngiliz Edebiyatı bölümüne başlamış ve 1956...

SAMİHA AYVERDİ KİMDİR?

 Samiha Ayverdi, 25 Kasım 1905 yılında İstanbul'da doğmuştur. Kubbealtı Akademisinin kurucu üyesi olan yazar, İstanbul Fetih Cemiyeti , İstanbul ve Yahya Kemal Enstitülerinde üyeliklerde bulunmuştur.