Ana Sayfa GENEL Survivor'da kim elendi? Survivor'da elenen isimden şok eden sözler!

Survivor'da kim elendi? Survivor'da elenen isimden şok eden sözler!

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam ikinci eleme gecesi yaşandı. İlk elemede Yunan takımından bir kişi veda etmişti. Bu hafta eleme potasında Türkler vardı. Peki dün akşam neler yaşandı?

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Konseyde birinci eleme adayı Kader olurken, Sude ise Okay’ın adını vermiş, üçüncü eleme adayı da Atakan olmuştu.

Survivor 2019’da bu hafta elenen isim Kader oldu.

ELENEN İSİMDEN ŞOK SÖZLER

Sözün bittiği yerdeyim. Elimden geleni yaptım. Nasibimde buraya kadar kalmak varmış. Çok fazla bir şey söyleyemiyorum. Burada bir tane Hikmet Çoban diye biri var. Yanında da koyunları var. Kavalını iyi öttürüyor. Ama onun o kavalı bir gün kırılacak. O sürü de dağılacak. Sabırsızlıkla o günü bekliyorum. Diğer arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Onları destekleyeceğim.

KADER KARAKAYA KİMDİR?

1996 Bursa Osmangazi doğumlu Kader Karakaya, ortaokulda beden eğitimi öğretmeni tarafından keşfedilerek atletizme başladı. Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nde eğitimine devam ediyor. Atletizm branşında üniversitelerarası Türkiye şampiyonasına katıldı. Fenerbahçe Spor Okulları’nda futbol eğitmenliği yapıyor.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 8. yeni bölümde Latin hamur yemeği Empanada için yapılan ödül oyunu adeta nefesleri kesti. Büyük heyecana sahne olan ödül oyununu 10-9 skoruyla Türk takımı kazanmayı başardı…

TÜRK TAKIMINA YENİ YARIŞMACI

Survivor’da Türk takımına yeni bir yarışmacı dahil oldu. 1990 doğumlu olan Azim Kaan Güvenilir oldukça iddialı başladı.

SURVİVOR’DA YENİ KURAL

Acun Ilıcalı yeni kuralı açıkladı. Bir takımdaki erkek ya da kadın sayısı karşı cinsin sayısından ikiden fazla olamayacak. Bu yüzden eleme yaparken bu kuralı kullanacağız. Böylece oyunlardaki sayısal denge bozulmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın