Ana Sayfa MAGAZİN Kerimcan Durmaz isyanı: Kocamdan utandım!

Kerimcan Durmaz isyanı: Kocamdan utandım!

Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuşan popçu, “Uçağın tuvaletinde öyle çirkin bir görüntüye imza atan bir insanı, evli barklı biri olarak nasıl savunayım?” dedi.

“BU OLAY KABUL EDİLEMEZ!”

“Ben ona söylediğimi söyledim; ‘Kimse seni bitiremedi, sen kendini bitireceksin Kerimcan’ dedim. Bu son olay kabul edilemez!”

“DAĞ GİBİ KOCAM VAR ARKAMDA”

Her zaman destek verdiği Kerimcan Durmaz’ı bu kez sert sözlerler eleştiren Demet Akalın, “Dağ gibi kocam var arkamda, ondan utandım” ifadelerini kullandı.

ŞOKE EDEN AÇIKLAMA!

Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından yapılan müstehcen paylaşımla ilgili, “Görüntüdeki kişi ben değilim” açıklamasını yaptı. Ancak bu sözleri inandırıcı bulmayan binlerce kişi, Durmaz’ın hesabını şikayet etti.

“BU CİDDİ BİR SUÇ!”

Sosyal medyada tepki yağmuruna tutulan uygunsuz paylaşım hakkında ‘2. Sayfa’ canlı yayınına bağlanan Avukat Aslı Hatemi, “Bu ciddi bir suç” dedi.

Avukat Aslı Hatemi, “Bu suçun tanımı alenen hayasız harekette bulunmak. 6 ay ile 5 yıl arası cezası var. Hapis kararı çıkabilir. Savcılık bu görüntüyü ihbar kabul edip soruşturmaya başlayabilir” şeklinde konuştu.

SUÇ DUYURUSU!

Bursa Barosu avukatları Merve Saruhan Altıngöz ile Melih Altıkardeşler, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz hakkında ‘hayasızca hareketlerde bulunma’, ‘cinsel taciz’ ve tespit edilecek bütün suçlardan suç duyurusunda bulundu. Başvurunun ardından savcılık tarafından konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

“KIZIM O GÖRÜNTÜLERİ İZLESEYDİ…”

Avukat Melih Altıkardeş, “Ben bir kız babasıyım. Kızım o görüntüleri izleseydi yaşayacağı travmanın hesabını kim verecekti?” dedi.

“Toplumun sesi olmak istedik ve ‘Görüntüler bana ait değil, o görüntüyü avukatıma gönderecektim’ diyerek bizleri aptal yerine koyan bu şahıs hakkında savcıları göreve davet ettik. Toplumda bu tür şeyler yaşanmasını istemiyoruz, gereğinin yapılacağına inanıyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın