Ana Sayfa MAGAZİN Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı... İşte kare kare o anlar!

Ünlü sanatçının oğlu dehşeti yaşadı… İşte kare kare o anlar!

Taksicinin hakaretlerini sürdürmesi üzerine Gökhan Gencebay otomobilden inip taksinin yanına doğru ilerledi. Bu sırada aracından inmiş olan taksici Doğan Erdoğan, cebinden çıkardığı bıçağı sallayarak Gökhan Gencebay’ı göğsünden yaraladı. Hastaneye kaldırılan Gencebay dün taburcu edilirken, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan taksici Doğan Erdoğan, çıkarıldığı mahkemece “silahla tehdit” ve “yaralama” suçlarından tutuklandı.

‘Kalbime gelebilirdi’

Taksicinin, Gökhan Gencebay’ı bıçaklaması ve kız arkadaşı Seda Han’ın taksicinin üstüne yürümesi görüntülendi. Görüntülere göre, Gökhan Gencebay otomobilden inip taksiye doğru ilerliyor. Bu sırada erkek arkadaşının bıçaklandığını bilmeyen Seda Han, taksicinin üstüne yürüyerek tepki gösteriyor. Genç kız hakaretlerine hedef olduğu taksiciye tepki gösterirken, taksici aracına binip gidiyor. Bu sırada erkek arkadaşının yaralandığını gören genç kadın taksinin arkasından koşuyor. Kalbinin üç parmak altından aldığı bıçak darbesine üç dikiş atılan oyuncu Gökhan Gencebay, dün hastanenin önünde, “Çok şükür iyiyim. Olmaması gereken bir olay yaşandı. Bıçak göğsümün altına isabet etmiş. Ceket beni biraz korumuş, sadece tişört olsaydı durum daha farklı olabilirdi” dedi.

Taksiciler odası: O sürücü korsan

İstanbul Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, olaydan sonra Gökhan Gencebay’ı hastanede ziyaret etti. Aksu, “Biz tüm taksiciler adına sizden özür diliyoruz. Çok üzgünüz. Bazı kriterler var. Onlara uyanlar taksici olarak çalışabiliyor. Ancak bu şahıs kaçak ve gündelik çalıştığı için suç durumu oluştu. Camia adına özür dileriz. Kayıt dışı çalışan 300-400 taksici var. Emniyet ile yaptığımız çalışma sonrası bu kişiler tespit edilip meslekten men edilecek. Mesleğimize yakışmayan taksicilerin meslekten bir an önce men edilmesi gerekiyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın

MİTHAT CEMAL KUNTAY KİMDİR?

Mithat Cemal Kuntay 1885 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1956 yılında ise İstanbul da yaşamını kaybetti. Bir tek romanı olan Üç İstanbul ile büyük...

MEHMET KAPLAN KİMDİR?

Mehmet Kaplan 5 Mart 1915 yılında Eskişehir Sivrihisar'da dünyaya geldi. Ortaöğrenimini Eskişehir'de tamamladı. İstanbul Öğretmen Okulu Türk Dili ve Edebiyatından mezun oldu. Önce...

MEHMED FUAD KÖPRÜLÜ KİMDİR?

Mehmed Fuad Köprülü, 4 Aralık 1890 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Edebiyat ve tarih alanında ilerlemek için hukuk öğrenimini yarıda bırakmıştır. 1909 yılında Fecr-i Ati topluluğuna...

ZİYA OSMAN SABA KİMDİR?

Ziya Osman Saba, 30 Mart 1910 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.Yedi Meşaleciler Hareketinin kurucularındandır. Şair olarak ün kazanan edebiyatçı yazar, küçük hikaye türünde de eserler vermiştir. 

TEVFİK FİKRET KİMDİR?

Tevfik Fikret 1867 yılında İstanbul Kadırga’da dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi Mehmet Tevfik’tir. 12 yaşında iken öksüz kalan Tevfik Fikret Mahmudiye Rüştiyesi’nde okumuştur.