Ana Sayfa OYUN - TEKNOLOJİ

OYUN - TEKNOLOJİ

Sevdiklerinizi Alerjenlerden LG Steam™ ile Koruyun!

LG, dünyada sadece LG markalı çamaşır makinelerinde bulunan “Steam™” özelliği sayesinde, alerjik reaksiyonlara neden olan ev akarlarını ve enfeksiyonlara neden olan bakterileri yüzde 99,9’a varan oranda yok ediyor. LG’nin “Steam™” teknolojisi, bu özelliği ile bir devrim niteliği taşıyor.

Huawei, Apple’ı solladı!

Huawei, Apple'ı geçerek dünyanın ikinci büyük akıllı telefon üreticisi oldu.

Facebook’tan radikal karar! Kalıcı olarak kapatıldı…

ABD merkezli sosyal medya platformu Facebook, bazı beyazların üstünlüğünü savunan aşırı sağ veya antisemitik kişi ve kuruluşların hesabını "tehlike arz ettiği  için" kalıcı olarak kapattığını duyurdu. Kapatılan hesaplar arasında ABD'li  aşırılık yanlısı Alex Jones, Milo Yiannopoulos ve Laura Loomer ile "İslam Milleti" adlı siyahi hareketin lideri Louis Farrakhan'ın da olduğu kaydedildi.

Bu kadarı beklenmiyordu! 4 ay içerisinde…

Facebook, ilk çeyrekte beklentilerin üzerinde kar elde etti.

Whatsapp, Instagram ve Facebook’a neden girilemiyor? Whatsapp çöktü mü?

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Whatsapp, Facebook ve Instagram sosyal medya servislerinde dünya genelinde yaşanan erişim sorunu yaşandığını belirterek, "Sorun Türkiye'deki kullanıcıları da etkiledi. Operatörlerimizden kaynaklı bir sorun bulunmuyor." dedi.

WhatsApp için beklenen özellik sonunda geldi

WhatsApp'ta uzun zamandır beklenen grup davetiye özelliği sonunda geliyor. Artık herhangi bir kullanıcı sizi istediği anda sohbet grubuna ekleyemeyecek.

YouTube’dan flaş karar! Kesiyor…

Video paylaşım sitesi YouTube paylaşımlarında tıbbi  aşılarla ilgili yanlış bilgi ve temelsiz tezlere yer veren kanalların  reklamlarını kestiğini açıkladı.BBC'de yer alan habere göre YouTube,...

Korku filmi gibi ama gerçek! Bu aslında aslında yok…

Yapay zekânın hayatımıza dahil olmasıyla birlikte gittikçe değişen dünya ve algılarımız, şimdi bizi tekrar şaşırtıyor. Tamamı yapay zekânın 'elinden' çıkan insan yüzleriyle tanışın...