Ana Sayfa ÖZEL HABER

ÖZEL HABER

Celal Koloğlu: Pandemi döneminde çok önemli adımlar atıldı

Dünya Gazetesi işbirliğiyle Vahap Munyar’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmalarını İNTES Başkanı Celal Koloğlu ve TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol yaptı.Toplantının açılış konuşmasını yapan...

MEHMET CENGİZ CENGİZ HOLDİNG’TEN BİZ BİZE YETERİZ KAMPANYASINA 34 MİLYON TL 

Mehmet Cengiz, Cengiz Holding Koronovirüs salgını ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına 34 Milyon TL bağışladı. Mehmet Cengiz, Cengiz Holding tarafından yapılan açıklamayı haberimizde okuyabilirsiniz. 

İLKER CUMBUL TRAFİK KAZASI KAYBOLAN SERMAYENİN DÖNÜŞÜ YOK

İlker Cumbul trafik kazası sonucu kaybettiğimiz milli sermayenin çok daha azı ile  teleferik sistemleri kurulabileceğini söyledi. Teleferik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul trafik kazası oranının düşmesinin yanından ülkeye kalıcı eserler de kazandırılacağını söyledi. 

İlker Cumbul trafik kazasına teleferik çözüm olur

İlker Cumbul trafik kazası meydana gelen bölgelere bakıldığında sabah ve akşam yoğunluğunda sayının arttığını söyledi. Teleferik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul, alternatif ulaşım araçlarının devreye alınması ile trafik kazası oranının azaltılabileceğini söyledi. 

İLKER CUMBUL TELEFERİK ÜLKE GENELİNDE KULLANILMALI

​İlker Cumbul, teleferik hatlarının tüm ülke geneline ulaşması için araştırmalara başladıklarını söyledi. Teleferik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul, Türkiye’nin birçok noktasında ekiplerinin uygun noktaları belirlemek için çalışmalar yaptıklarını, çıkacak sonuçları da gerekli merciler ile paylaşılacağını söyledi.

İLKER CUMBUL TELEFERİK BÜYÜKŞEHİRLERİN KURTARICISI

İlker Cumbul teleferik kullanımının özendirilmesi ile özellikle nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu şehirlerde trafik nedeniyle yaşanan vakit kaybının, akaryakıt israfının ve çevre kirliliğinin büyük oranda azalacağını söyledi. Bursa Teleferik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İlker Cumbul teleferiğin diğer toplu ulaşım araçları ile kıyaslandığında daha çevreci olduğunu söyledi.

İlker Cumbul trafik kazası ve teleferik kazası riskini karşılaştırdı

İlker Cumbul trafik kazası ile teleferik kazalarını kıyaslayarak “trafik kazasında can kaybı sayısı teleferik kazalarından çok daha fazla” dedi.

Sağır edici ıslıklar, muazzam bir enerji ve basketbol

NBA’den sonra dünya basketbolunun ikinci en büyük organizasyonu Turkish Airlines Euroleague’de en harika maç keyiflerinin yaşandığı salonlardan biri olan Fenerbahçe Ülker Arena’ya konuk olduk.