Ana Sayfa ÖZEL HABER Hindistan'da iğrenç tecavüz! Gündüz vakti, herkesin önünde...

Hindistan’da iğrenç tecavüz! Gündüz vakti, herkesin önünde…

İğrenç olay Hindistan’ın Visakhapatnam kentindeki tren istasyonu yakınlarında pazar günü gerçekleşti. Saat öğleden sonra 2 civarıydı ve oldukça işlek bir caddenin kaldırımıydı. Visakhapatnam emniyet teşkilatından dedektif K Suresh’in açıklamadına göre tecavüze uğrayan  ve ismi açıklanmayan 43 yaşındaki kadın, 2 gün önce ailesi ile kavga etmiş ve evi terk etmişti…İki gündür sokaklardaydı.  Trenle Visakhapatnam’a geldikten sonra da kaldırımda ağacın gölgesinde biraz dinlenmek isterken uyuyup kaldı. Polisin açıklamasına göre kadın saatlerdir bir şey yememişti ve bağıramayacak kadar da güçsüz düşmüştü. 

TAKSİCİ DE YARDIM ETMEK YERİNE VİDEOYA ÇEKTİ
Polis kadına, bu halini gören ve o sırada oldukça alkollü olan 23 yaşındaki G.S. isimli oto yıkamacının tecavüz ettiğini açıkladı. 
Yoldan geçen Hindistan’a özgü üç tekerlekli taksilerden birinin sürücüsünün cep telefonuna kaydedip polise teslim ettiği görüntülerde kadına kimsenin yardımcı olmadığı görülüyor. Polis teşkilatı görevlileri o gün olay yerinden 6 farklı ihbar aldıklarını fakat kimsenin kadına yardımcı olmamasının da oldukça şaşırtıcı olduğunu söylüyorlar.

23 yaşındaki tecavüzcü G.S. tutuklandı.

GÜNÜN VİDEOSU
Aleyna Tilki’nin rekorlar kıran şarkısı ‘Sen Olsan Bari’yi, Şahan Gökbakar kendi tarzıyla yorumladı. Gökbakar’ın bu yorumu sosyal medyada beğeni rekoru kırdı.

Gözden Kaçırmayın