Ana Sayfa ÖZEL HABER Sabriye: Umurumda değil Survivor!

Sabriye: Umurumda değil Survivor!

Survivor’da gece inanılmaz bir mücadele vardı. Çok çekişmeli geçen ödül oyununu gönüllüler 10-6 kazandı. Kazananlar mutlu, kaybeden ünlüler ise adeta perişandı. Oyunun arkasından her zaman olduğu gibi seremoni töreni yapıldı, sunucu Alp Kırşan sözü yarışmacılara verdi.

“BAVULUNU AL DİREKT GİT”
Söz, uzun zamandır Sabriye ile arasında gerginlik olan Gönüller’ takımından Berna’ya gelince olanlar oldu. Berna uzun uzun konuşmaya başladı. Sinirlerinin bozuk olduğu hemen anlaşılan Sabriye uzun konuşmaya dayanamadı ve sunucu Alp Kırşan’a “Oturabilir miyim, ben çok kötüyüm” dedikten sonra cevabı beklemeden yürümeye başladı ve oyun parkuruna gidip yere oturdu. Bu sırada Berna, Sabriye’nin arkasından “Sen bence bavulunu topla direkt git diyordu. 

BUNCA YILDIR SUNUYORUM BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM
Sabriye Alp Kırşan’ın bir süre sonra çağırmasına rağmen seremoni alanına geri dönmedi. Ama Alp Kırşan da gerilmişti. Kapanışı yaparken “5-6 senedir Survior’ın içindeyim. Hiçbir yarışmacı burayı terk etmemişti” demeyi ihmal etmedi.
Son sözü yine Sabriye söyledi. Kendisine yardıma gelen Adem’e ettiği cümle de yarışma tarihinde bir ilkti: “Bana ne? Umurumda değil Survivor!”
 

Gözden Kaçırmayın