Ana Sayfa ÖZEL HABER Survivor araba ödülü kim kazandı hangi takım kazandı belli oldu

Survivor araba ödülü kim kazandı hangi takım kazandı belli oldu

Survivor araba ödülü kim kazandı, araba ödülünü kim kazandı hangi takım kazandı gibi sorular son bölümdeki ikinci turda Survivor izleyicilerini ekrana kilitledi.
Survivor’da araba ödülü oyunu ikinci turu oynandı. Acun Ilıcalı’nın sunumu ile ekrana gelen Survivor 2017’de dün ödül oyununda heyecan dolu sahneler yer aldı. Ödül oyununun ilk turunu Ünlüler takımı kazanmıştı, kıyasıya mücadelenin yaşandığı ikinci turu da Ünlüler kazandı, takımın tüm yarışmacılarına araba verilecek.
Survivor 2017’de Acun Ilıcalı oyundaki kural değişikliği yarışmacılara açıkladı. Yeni kurala göre ilk turu son bölümde oynanan oyun 10’da bitti. İkinci turu oynanacak ve yine 10’da bitecek yarış sonrası otomobili kazananlar belli olacak. Eğer mücadele sonunda iki ekip berabere kalırsa, 5 sayılık final turu oynanacak.
Survivor ödül oyununda Serhat Akın’ın kendisine yüksek sesle bağırmasından rahatsız olan İlhan Mansız, oyun sonrasında takım arkadaşıyla tartışma yaşadı.

SURVIVOR ARABA ÖDÜLÜ KAZANAN TAKIM
Ödül oyununda puanı Sema’ya kaptıran Berna, oyunun sonunda kendisine güldüğünü gören Sabriye’ye ‘seni bitiririm’ diye bağırdı. Ünlüler ve gönüllüler araba için kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Kaybeden Gönüllüler’de Berna oyun sonrası uzun süre kendisine gelemedi.

SURVIVOR ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM NASIL KAZANDI?
İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler takımından Ogeday, Tuğçe ve Berna eleme potasında yer alıyordu. Survivor’da bu hafta en düşük sms oyunu alarak yarışmaya veda eden isim Tuğçe oldu. Tuğçe’nin elenmesi herkesi şaşırttı.
Survivor’da salı günü yapılan eleme konseyinde gönüllüler takımından elemeye kalan Berna, Tuğçe ve Ogeday’dan en az SMS oyunu alan Tuğçe Survivor’a veda etti. Son bölümde oynanan anlat bakalım oyununu ise gönüllüler kazandı. Survivor son bölümde oynanan anlat bakalım ödül oyunu 5-1 gönüllülerin oldu. Oyunu kazanan gönüllüler zeytinyağlı (fasulye, dolma) yemeklerini yemeye hak kazandı.
Acun Ilıcalı, son bölümde yaptığı açıklamada iddialı bir ödül oyunu olacağını söylemiş ve şu sözleri dile getirmişti: “Bundan sonraki ilk ödül oyunu Survivor ve Türk televizyonlarında ilk olacak. Şimdiye kadar hiç verilmemiş bir ödül vereceğiz”

Böylece merakla beklenen Survivor araba ödülünü kim kazandı sorusu cevabını bulmuş oldu.

Gözden Kaçırmayın

NİLGÜN MARMARA KİMDİR?

Nilgün Marmara 13 Şubat 1958 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Balkan göçmeni bir ailenin kızı olan Nilgün Marmara evlerinde kocaman bir kütüphane ve...

CEZMİ ERSÖZ KİMDİR?

Cezmi Ersöz 3 Eylül 1959 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Modern Türk edebiyatının önemli isimlerinden olan Cezmi Ersöz emekli bir albayın oğludur. Yazar...

CEVDET KUDRET SOLOK KİMDİR?

Cevdet Kudret Solok 7 Şubat 1907 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 10 Temmuz 1992 yılında ise vefat etti. I. Dünya savaşında babasını kaybettiği için annesi...

CEVAT ÇAPAN KİMDİR?

Cevat Çapan, 18 Ocak 1933 yılında Darıca'da doğmuştur. 1953 yılında Robert kolejini bitirmiş, İngiltere'de Cambridge Üniversitesi İngiliz Edebiyatı bölümüne başlamış ve 1956...

SAMİHA AYVERDİ KİMDİR?

 Samiha Ayverdi, 25 Kasım 1905 yılında İstanbul'da doğmuştur. Kubbealtı Akademisinin kurucu üyesi olan yazar, İstanbul Fetih Cemiyeti , İstanbul ve Yahya Kemal Enstitülerinde üyeliklerde bulunmuştur.