Ana Sayfa ÖZEL HABER Survivor'da elenen isim belli oldu

Survivor’da elenen isim belli oldu

“Survivor’da bu akşam kim elendi” sorusu cevabını buldu. Survivor’da Kıbrıs finallerine günler kala heyecan tavan yapmış durumda. Bu geceki hafıza oyununun ardından gerçekleşen konseyde bir yarışmacı daha elendi. Ada’daki yarışmacı sayısı beşe düştü. 
Bu gece oynanan hafıza oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Oyunu adada kalan 6 yarışmacıdan sadece 4’ü oynadılar. Kıbrıs’a gitmeyi sembol oyununu kazanarak haftalar önce garantileyen Sema ve dünkü silindir üstünde dengede kalma oyununu kazanarak dokunulmazlık kazanan Ogeday bu akşamki oyunda diğer yarışmacıları bench’ten takip ettiler.

MÜTHİŞ OYUNU SON ANA KADAR BAŞABAŞTI
Gönüllüler takımından Sabriye, Serhat, Adem ve İlhan bu akşamki oyunda müthiş bir mücadele verdiler. Puan silme usulüyle oynanan yarışmada son ana gelindiğinde bütün yarışmacıların puanı 1’di ve 0’a düşen elenecekti. Bu andan sonra ilk önce Serhat ile İlhan oyuna çıktılar. Kazanan İlhan oldu ve Serhat elendi. Sonra Sabriye ile Adem yarıştılar. O oyunu da Adem kazandı ve böylece dokunulmazlık oyununun finalistleri Adem ve İlhan oldular.
Son oyunda karşı karşıya kalan ikiliden kazanan dokunulmazlığı da alacaktı. O oyunu da kazanan İlhan oldu ve bu akşam da elenmemeyi garantileyerek Kıbrıs’a bir adım daha yaklaşmayı başardı.

SABRİYE’NİN ADEM’E VEDASI 
Bu durumda konseyde elenmek için üç aday vardı: Adem, Sabriye ve Serhat. Ve Acun ılıcalı en az oyu olan ismi açıkladı: Sabriye. Sonucun açıklanması ile birlikte Sabriye gözyaşlarına boğuldu. Aylardır adadaki en en yakın ikili olarak dikkat çeken ve aralarında aşk dedikoduları da bir hayli konuşulan Sabriye ve Adem’in vedalaşma anı da oldukça çarpıcıydı. Sabriye’nin veda konuşmasını yaparken Adem’le elele tutuşması gözlerden kaçmadı. Adem’le vedalaşmayı sona bırakan Sabriye, arkadaşının boynuna uzun süre sarıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Çok duygulanan ve gözyaşlarını tutmakta zorlandığı belli olan Adem ise Sabriye’nin kulağına “beni bekle” diye fısıldadı.

İşte Sabriye’nin Adem’e dugusal veda anı: 
 

Gözden Kaçırmayın