Ana Sayfa YAŞAM Cem Yılmaz'ın cevabı olay oldu: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver

Cem Yılmaz’ın cevabı olay oldu: Ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver

Cem Yılmaz, önceki gün gerçekleştirdiği bir gösteride seyircilerden elde ettiği 300 bin TL’lik geliri Down Sendromu Derneği’ne bağışlayıp bu durumu da sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerine duyurdu. Kısa sürede 50 binin üzerinde beğeni alan paylaşımın altına bir takipçisi, Polonya’da gerçekleştirilecek İşitme Engelliler Dünya Basketbol Şampiyonası’na katılabilmeleri için 100 bin TL’ye ihtiyaçları olduğunu belirterek, ünlü komedyenden destek istedi.

BAKANLIĞA YÖNLENDİRDİ

Cem Yılmaz, söz konusu takipçisine, Gençlik ve Spor Bakanlığı’na başvurması gerektiğini söyledi. Takipçi ise “Oradan bir yanıt alamadığımız için cesaret edip size sordum. Canınız sağ olsun” paylaşımında bulundu.

İkili arasında yaşanan diyaloğa çok sayıda kullanıcı yorum yazdı. Bir takipçisi, Cem Yılmaz’a yönelik “Alaycı cevap yazacağına hiç cevap vermesen daha iyiydi. Gözümden düştün bu kibir ve alaycı tavrınla” siteminde bulundu. Yılmaz ise “Alaycı cevap yazmadım. Olması gerekeni yazdım. Gözünden düşmemek gibi kariyer planım yok kardeşim. Kenarda durup ahkam keseceğine derhal 100 bin TL ver” karşılığını verdi..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın