Ana Sayfa YAŞAM Kadıköy vahşetinde flaş gelişme!

Kadıköy vahşetinde flaş gelişme!

İstanbul Başakşehir’de traktör ticareti yapan 31 yaşındaki Fahrettin Öztürk isimli şahıs, babasının ölümünün ardından parasal anlaşmazlığa düştüğünü iddia ettiği amcasını öldürüp cesedini parçalara ayırarak çöpe attı. Ceset parçalarını şehrin değişik ilçelerindeki çöp konteynerlerine atan  Öztürk’ün Kadıköy’de bir çuval içerisinde çöpe attığı bacakların içerisinde bulunduğu çuvalın üzerindeki telefon numarasından yola çıkan polis katil zanlısı Öztürk ile kendisine yardım ve yataklık yapan 3 şahsı yakalayıp gözaltına aldı.

KAĞIT TOPLAYICI BULDU

İstanbul Kadıköy Acıbadem Mahallesi Zeamet Sokak’ta bulunan bir çöp konteynerinde sabah saatlerinde kağıt toplayıcıları, çuval içindeki kesik bacağı fark etti. Durum polise bildirildi. Olay yerine gelen polis, çöp konteyneri ve çevrede inceleme yaptı. Yapılan inceleme sırasında bir bacak daha bulundu. İlk bilgiler, bacakların bir kadına ait olduğu yönündeydi. Olay yerindeki incelemenin ardından bacaklar, Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.  Ancak yapılan incelemede bacakların bir erkeğe ait olduğu tespit edildi.

AMCASINI ÖLDÜRÜP PARÇALARA AYIRMIŞ

Polis, bacakların içine konulduğu çuvalın üzerinde telefon numarası yazan bir kargo şirketini ulaştı. Kargo şirketi çuvalla kargonun gönderildiği kişinin adını polise verdi. Polisin gözaltına aldığı kişi, çuvalı arkadaşı F.Ö.’ye verdiğini söyledi. Bunun üzerine İkitelli’de yakalanan F.Ö., amcası Rıfat Rıza Öztürk (55) ‘ü öldürdüğünü itiraf etti. Amcasını tartışma sonrası öldürdüğü öğrenilen F.Ö.’nün daha sonra cesedi parçalara ayırdığı tespit edildi. Polis, cesedin diğer parçalarına ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. 
Gözaltına alınan iki kişi, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın