Ana Sayfa YAŞAM Şoke eden olay! Rus voleybol takımını taşıyordu!

Şoke eden olay! Rus voleybol takımını taşıyordu!

Alınan bilgiye göre, Konya yolu Mevlana Bulvarı’ndan Gölbaşı istikametine seyreden Mert Karagöz’ün kullandığı 06 NHR 06 plakalı otomobil, Çukurambar mevkisinde aynı yöne giden Muhammet Gökmen idaresindeki 06 GF 363 plakalı araca çarptı.

Çarpışmanın şiddetiyle kontrolden çıkan otomobil, 2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisinde Halkbank ile yapacağı maç için Ankara’ya gelen Zenit Kazan voleybol takımını taşıyan Mustafa Gökoğlu’nun kullandığı 06 ZDZ 98 plakalı otobüs ile kafileye eskortluk yapan 06 A 5733 plakalı polis aracı ve Abdurrahman Erdem yönetimindeki 34 LD 7867 plakalı bir otomobile çarparak devrildi.

Kazada, devrilen otomobilin sürücüsü Mert Karagöz ile aynı araçta bulunan Nur Bala Göksu Ofluoğlu yaralandı.

Yaralı sürücü ambulanstan inerek kaçtı

Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan yaralılardan Mert Karagöz, hastanenin acil servis girişinde ambulanstan inerek kaçtı.

Alkollü olduğu öğrenilen Karagöz, bir süre sonra polis ekipleri tarafından yakalanarak 10 Nisan Polis Merkezine götürüldü.

Karagöz, işlemlerinin ardından tedavisi için tekrar hastaneye sevk edildi.

Sporcular kalacakları otele yaya olarak gitti

Kaza sonrası Rusya’nın Zenit Kazan voleybol takımını taşıyan otobüste küçük çapta hasar meydana geldi. Sporcular ise kazayı yara almadan atlattı.

Olayın şokuyla bir süre şaşkınlık yaşayan voleybolcular otobüsten inip kalacakları otele yaya olarak gitti.

Voleybol takımının geceyi geçireceği otelin kazanın meydana geldiği yere yaklaşık 500 metre mesafede olduğu bildirildi.

Zenit Kazan voleybol takımının 2019 CEV Şampiyonlar Ligi erkekler kategorisinde 16 Ocak Çarşamba günü saat 17.30’da Ankara TVF Başkent Voleybol Salonu’nda Halkbank ile mücadele edeceği öğrenildi.

Öte yandan, kaza nedeniyle Konya yolu Mevlana Bulvarı’nın Gölbaşı yönü üç şerit olarak yaklaşık bir saat trafiğe kapalı kaldı. Bu sürede ulaşım polis ekipleri tarafından iki şeritten kontrollü sağlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın

SALAH BİRSEL KİMDİR?

Salah Birsel, 1919 yılında Bandırma, Balıkesir'de dünyaya gelmiştir. İlk şiiri 1937 yılında Gündüz dergisinde çıkmıştır. Günlüklerini 1950 yılında Beş Sanat dergisinde yayımlamıştır....

NECATİ CUMALI KİMDİR?

Türk Edebiyatının önemli isimlerinden olan Necati Cumalı 1921 yılında Yunanistan’da doğmuştur. İzmir’de lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.  

ÖMER BEDRETTİN UŞAKLI KİMDİR?

Ömer Bedrettin Uşaklı, 1904 yılında Uşak'ta dünyaya gelmiştir. 1924 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesini bitirmiş, 1927 yılında Mülkiye Mektebinden mezun olmuştur. Mudanya...

MEHMET BAYDUR KİMDİR?

Mehmet Baydur, 9 Ağustos 1951 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Ankara'da Atatürk lisesi ve Gazi lisesinde tamamladıktan sonra İngiltere'ye gitmiştir. 1974-1978...

GÜLTEN DAYIOĞLU KİMDİR?

Gülten Dayıoğlu 15 Mayıs 1935 yılında Kütahya'da dünyaya geldi. İstanbul'da Atatürk Kız Lisesinde okudu. Bir dönem hukuk fakültesinde okudu. Daha sonra dışarıdan...