Ana Sayfa YAŞAM Türkiye'nin konuştuğu iddia doğru çıktı! Acı haber geldi...

Türkiye’nin konuştuğu iddia doğru çıktı! Acı haber geldi…

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde dereye düşen araçtan 3 gencin cesedi çıkarıldı. Araçta olduğu iddia edilen 1 kişi için arama kurtarma çalışmaları halen devam ediyor.

Alınan bilgiye göre, dün sabah başlayan çalışmalar sonuçsuz kaldı ve  havanın kararmasının ardından akşam saatlerinde durduruldu.

Bu sabah bölgeye gelen ekipler, son kontrollerinin ardından  çalışmalara tekrar başladı.

Araçta bulunduğu iddia edilen gençlerin yakınları da sabah erken  saatlerden itibaren bölgeye geldi.

Öte yandan, 112 Acil Servis ekipleri de çok sayıda ambulansla bölgede  hazır bekletiliyor.

Bugünkü çalışmalara Çanakkale ve Tekirdağ emniyet müdürlükleri deniz  polisi ve su altı ekipleri, Sahil Güvenlik Çanakkale Grup Komutanlığı ekipleri,  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Çanakkale İl Müdürlüğü ekipleri,  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı Ayvalık İtfaiye  Amirliği ile Ezine Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleri katıldı.

Bugün metal arama dedektörleri kullanılarak söz konusu otomobilin  yerinin tespit edilmesi için su altında çalışmalar yürütüldü.

Havadan da Sahil Güvenlik Komutanlığına ait bir helikopter tarafından  arama ve kurtarma faaliyetleri sonucu, otomobil akıntıya kapıldığı yerden  yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
İsminizi buraya girin

Gözden Kaçırmayın

ABBAS SAYAR KİMDİR?

Abbas Sayar 21 Mart 1923'de Yozgat'ta doğmuştur. Liseyi bitirdikten sonra maddi imkansızlıklar nedeni ile üniversiteye gidemedi. Kısa süreli memurluk yaptı ve yedek subay...

CEMİL MERİÇ KİMDİR?

Cemil Meriç 12 Aralık 1916 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. Liseyi Hatay Lisesi’nde okumuştur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesini kazanmıştır. Ancak öğrenimini tamamlayamamıştır. Hatay’a dönmüştür.   

MEHMET EMİN YURDAKUL KİMDİR?

Mehmet Emin Yurdakul 13 Mayıs 1869 yılında İstanbul’da doğmuştur. Milli Edebiyat şiirinin öncüsüdür Yayınladığı Türkçe Şiirler isimli şiir dergisi ile çok önceden milli...

FAKİR BAYKURT KİMDİR?

Fakir Baykurt 15 Haziran 1929 yılında Burdur'da dünyaya geldi. Köylü bir ailenin çocuğuydu. 1948 yılında Gönen Köy Enstitüsünü bitirdi ve köy öğretmenliği...

HASAN ALİ TOPTAŞ KİMDİR?

Hasan Ali Toptaş dili kullanmadaki ustalığı ile eşsiz bir ziyafet sunan post modern edebiyatın en iyi temsilcilerinden biridir. 1958 yılında Denizli’nin Çal ilçesinde...